Лазерна різка та гравіювання

Підприємство "Імідж-М" надає послуги лазерного різання різних листових матеріалів - будь то фанера, дерево, МДФ, картон, акрил, ПЕТ (поліестер), шкіра, фетр, тканина, пробка, капронова сітка для фільтрів, метал, а також гравірування на них. Високоточну обробку матеріалів виробляють дві лазерні установки. Завдяки високій швидкості переміщення і точності позиціювання лазера виходять дуже гідні і, головне, доступні вироби, основними споживачами яких стають рекламні агентства, ресторани, кафе, готелі, магазини та інші підприємства і організації.

Лазерна різка та гравіювання стали доступним інструментом. За допомогою лазера ми виготовляємо широкий асортимент продукції: POS-матеріали, торгове обладнання, бейджи, номерки, призи, сувеніри, сувенірні магніти, конструкційні елементи, літери і символи, маркування та гравірування виробів, а також безліч іншого.

Лазерне різання та гравірування

Технологія розкрою різних листових матеріалів за допомогою лазерного випромінювання - один з потужних робочих інструментів виробничого підприємства в сучасних умовах. У порівнянні з традиційними механічними методами, лазерний розкрій має цілий ряд переваг, серед яких-висока швидкість, точність, мала товщина різу, відсутність механічних впливів на матеріал. Процес обробки повністю контролюється комп'ютером, що виключає помилки при роботі.

Розмір робочого поля нашого обладнання - 1200x900 мм.

При необхідності робота проводиться в дві і навіть три зміни.

Власне виробництво дозволяє нам пропонувати клієнтам відмінну якість за чесною ціною

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення рекламної продукції з використанням сучасної технології лазерної різки та гравіювання.

Підкатегорії

Напишіть нам