Нанесення на кружки і чашки

Процес нанесення малюнків на посуд має дуже давню історію. Ще в 1750 році були перші спроби вдосконалити цей процес.
На сьогоднішній день виготовлення деколей на посуд значно модернізовано.
Деколі на чашках - це друк зображення на спеціальний папір (декольний) спеціальними фарбами з подальшою поклейкою і випалюванням в муфельній печі при температурі 580-820 градусів Цельсія. Використання подібної технології дозволяє отримати чіткий, яскравий і довговічний малюнок, стійкий до фізичних і температурних впливів. Зображення можна наносити на поверхню чашки від ручки до ручки. Особливо красиво і стильно виглядають ті чашки, при виготовленні яких застосовувалися фарби, що містять дорогоцінні метали - дзеркальне золото або срібло.
Для нанесення логотипу використовують як керамічні, так і скляні чашки. Відмінність полягає лише в фарбах, що застосовуються для друку і температурі випалювання.

Заголовок

Керамічні кухлі і чашки з логотипом

Керамічні чашки з логотипом - це один з найбільш затребуваних видів рекламної продукції. Можливості для їх застосування широке, вартість виготовлення не висока, а ефективність значна. Їх дарують у вигляді подарунків бізнес-партнерам або при проведенні рекламних заходів. Використовують в офісі для особистого користування і продають в сувенірних магазинах.

Компанія «Імідж-М» наносить логотипи як на власний посуд, так і на посуд замовника. Колір, розмір або форма чашки попередньо обговорюються. У будь-якому випадку Ви отримаєте якісні товари за дуже вигідну ціну. Величезний обсяг виробленої продукції і сотні найменувань видів чашок з нанесенням дозволяють нам пропонувати найкращу якість за чесною ціною


Скляні чашки з логотипом

З кожним роком скляна чашка з логотипом набирає все більшої популярності серед споживачів. Відбувається це за рахунок низької ціни на саму чашку. Крім цього, широкий асортимент посуду дозволяє вибрати більш витончену форму в порівнянні з керамічною чашкою, хоча в практичному застосуванні нічим їй не поступається.

Скляні чашки з логотипом виконують ту ж функцію, що і керамічні. Їх застосування дає можливість дизайнерам розробити і провести стильний і якісний продукт, здатний виконати основне завдання - забезпечити впізнаваність Вашого бренду і збільшити лояльність споживача до Вашої продукції.

Наша компанія приймає замовлення на сувенірні чашки, що виготовляються методом деколювання, в кількості від 50 штук одного виду. При роботі з малими тиражами - від однієї штуки, застосовується метод сублімації.

Сублімаційні чашки

З кожним днем все більшу популярність отримують чашки з нанесенням фото. Самі чашки циліндричної форми, білого кольору з нанесенням тонкого шару сублімаційного покриття, які виробляються шляхом друку на принтері з сублімаційними чорнилами і спеціального преса для кухлів. Підвищений попит ці кухлі отримали завдяки тому, що на них можна нанести практично будь-який малюнок, фото або напис.

Сублімаційна чашка - відмінний сувенір для будь-якого партнера або клієнта. Кружка з логотипом компанії стане найкращою рекламою.

Компанія «Імідж-М» може нанести будь-який фотодрук на чашку методом сублімації за оптимальними цінами і з мінімальними строками виконання ..

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипу і зображення на кружки і чашки.

Реклама на чашкахПідприємство «Імідж-М» є лідером в деколюванні рекламних чашок. Якість нашої продукції відповідає усім прийнятим в галузі стандартам, наші ціни конкурентоспроможні, професіоналізм і креативність наших співробітників отримали високу оцінку у споживачів. Реклама на чашках - це відмінна можливість вирішити маркетингові задачі навіть при обмеженому бюджеті.

Приклади робіт

Напишіть нам