Виготовлення вивісок

Вивіска - якщо людину «зустрічають по одягу», то скласти перше враження про магазин, ресторан, фітнес клуб або торговий центр можна, перш за все, по вивісці.

Від оригінальної ідеї, майстерного дизайну і технології, які були застосовані при виготовленні вашої вивіски, багато в чому залежить, чи захоче потенційний покупець відвідати Ваш заклад або пройде мимо. З огляду на той факт, що сучасні вивіски багатофункціональні і несуть, як мінімум, дві основні функції - інформаційну і рекламну, переоцінити значення наявності у підприємства хорошої вивіски, як ефективного інструменту комунікації зі споживачем, практично неможливо.

У нас ви можете замовити рекламну вивіску (як зовнішню, так і інтер'єрну) для вашого магазину одягу, перукарні, салону краси, кафе, аптеки, установи і т.п.

Виробництво і монтаж вивісок

Виготовлення вивісок - значна частина роботи нашої компанії. Нами накопичено великий досвід і освоєно безліч технологій. Нам замовляли як виготовлення світлових вивісок (зі світлодіодним підсвічуванням), складних світлових об'ємних вивісок з об'ємними світловими літерами, так і більш простих варіантів з плоскими буквами або зовсім вже бюджетних варіантів банерних вивісок.

Нам доводилося вирішувати складні завдання з модернізації готових виробів - наприклад, 12 величезних написів на дахах гіпермаркетів мережі Епіцентр в 8 містах України.

Рекламні вивіски можуть бути виготовлені з різних матеріалів - з композиту, ПВХ, акрилу, банера, дерева, металу.

Компанія "Імідж-М" пропонує виробництво і монтаж вивісок на дуже вигідних умовах з гарантією якості!

Приклади робіт

Напишіть нам