Лайтбокси

Лайтбокс, або світловий короб, являє собою ящик з напівпрозорої, найчастіше виготовленої з акрилу, передньою панеллю, на яку наноситься яскраве зображення. Задня панель використовується для розміщення освітлювального обладнання та монтажу конструкції. Можливий і двосторонній дизайн - коли світяться дві сторони лайтбоксу, а світлодіодні модулі розташовуються на внутрішній стороні бортів по периметру.

Заглавие

Ми виробляємо як стандартні - які мають правильну прямокутну або квадратну форму, так і нестандартні - які мають неправильну або мереживну форму, світлові короби. У нас Ви зможете замовити виготовлення лайтбоксу як у вигляді зовнішньої або інтер'єрної вивіски, так і у вигляді самостійного рекламного носія: лайтбокс і реклама - поняття нероздільні.
Крім цього, Ви зможете замовити лайтбокси різних типів: лайтбокс в металевому оцинкованому корпусі, лайтбокс в пластиковому корпусі, лайтбокс в алюмінієвому корпусі, лайтбокс з композитних матеріалів з фрезерованими і інкрустованими буквами і логотипом.
Підсвічування лайтбоксів ми здійснюємо за допомогою найсучаснішого і економного освітлювального обладнання - світлодіодних модулів (лайтбокс зі світлодіодним підсвічуванням).

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення та монтаж лайтбоксів на дуже вигідних умовах з гарантією якості!

Приклади робіт

Напишіть нам