Нанесення на продукцію

Важливість корпоративного стилю і атрибутики - давно відомий факт для кожного підприємства і комерційної структури. В арсеналі будь-якої фірми завжди є в наявності десятки видів рекламно-сувенірної продукції. Саме вона допомагає виділитися серед сотні інших компаній.

Фірмовий логотип або символіка візуалізують оригінальний образ підприємства, характеризуючи його вид діяльності і особливий стиль. Необхідно дуже продумано і виважено ставитися до розробки брендбуку, так як правильно розставлені акценти допоможуть інтенсивніше просувати бренд компанії серед своїх споживачів. Дизайнери нашої компанії допоможуть вам у розробці унікального оригінал-макету логотипу або фірмової символіки

Сучасні люди дуже практичні, отже, віддають перевагу саме тим подарункам, які принесуть їм максимальну користь і в подальшому їх можна буде використовувати в повсякденному житті. Наприклад, найбільш популярним сувеніром довгий час залишається посуд з нанесенням логотипу, фірмова футболка або кепка для проведення промо-акцій.

Багато організацій замовляють нанесення логотипів на сувенірну продукцію, оскільки подібні товари завжди стануть корисними в якості подарунків, як для партнерів, постійних клієнтів компанії так і для її співробітників. Звичайні на перший погляд предмети, такі як ручки, запальнички, брелоки набувають більш креативний і оригінальний вигляд при нанесенні на них логотипів і зображень. До того ж, подібна продукція буде постійно нагадувати про компанії або організації тим, кому ці сувенірні вироби були вручені.

Різні способи нанесення

Шовкографія

Метод нанесення логотипу, при якому логотип переноситься на виріб шляхом продавлювання фарби через спеціальну форму. До основних переваг шовкографії відносять: велику область задруківки, товщина шару фарби, довговічність і яскравість фарб. За допомогою шовкотрафаретного друку з легкістю можна нанести логотип практично на будь-яку сувенірну продукцію: футболки, куртки, ручки, флешки, чашки, келихи.

Деколь

Метод нанесення логотипу, при якому за допомогою спеціальної паперової основи шар фарби переноситься на вироби, покривається тонким шаром прозорого лаку і обпалюється в печі. У більшості випадків деколь використовують для нанесення логотипів на керамічні або ж скляні поверхні: келихи, чашки, склянки, тарілки. Деколь зносостійка і не має термінів експлуатації. Деколь часто використовується у виготовленні сувенірної продукції.

Тамподрук

Метод нанесення логотипу, який широко застосовується в рекламній галузі. Принцип тампонного друку полягає в тому, що з кліше, за допомогою силіконового тампона, на сувенірну продукцію наноситься тонкий шар фарби, після чого ретельно висушується. Тамподрук ідеально підходить для нанесення логотипів на сувенірку: пластикові ручки, брелоки-рулетки, флешки і т. п. У наш час, тамподрук один з найдешевших і затребуваних технологій нанесення логотипу.

Ресурси компанії «Імідж-М» дозволяють виготовляти великі тиражі в стислі терміни. Адже нашими послугами користуються великі виробництва, відомі компанії та підприємства.

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипу та зображень на готову продукцію.

Підкатегорії

Напишіть нам