Брендування сервізів

Нанесення рекламних повідомлень або логотипів на предмети столових, чайних або кавових сервізів - ефективний рекламний інструмент.

Брендований посуд використовують як для правильного позиціонування елітних кафе і ресторанів, так і для збільшення ступеня лояльності споживача до торгової марки

Ексклюзивні сервізи

З кожним днем все більше уваги компанії приділяють фірмовому стилю. Для цього використовують не тільки нанесення написів на сувеніри, а й друк логотипу на різному керамічному посуді, зокрема сервізах.

Столові або кавові сервізи з друком логотипів підкреслюють індивідуальність фірмового стилю замовника, демонструють усім відвідувачам особливість і елітність закладу, в яке вони прийшли. Такий сервіз не просто сувенір - це спосіб привернути увагу до свого бренду.

Компанія «Імідж-М» має досвід роботи з виробниками чаю і кави, які приділяють величезну увагу брендуванню сервізів. Їх використовують в проведенні дегустацій, чайних церемоніях, промо-акціях. Майже кожен офіс для зустрічі своїх гостей має брендований сервіз. До того ж, сервіз може бути як стандартний, так і підібраний за кількістю потрібних приладів за бажанням самого замовника. Це дозволить більш гнучко підходити до потреб наших клієнтів.

Компанія "Імідж-М" пропонує послуги брендування сервізів.

Приклади робіт

Напишіть нам