Нанесення на футболки

Нанесення на футболки зображень з символікою компанії широко застосовується при проведенні різних рекламних і промо-заходів. Футболки з логотипами або рекламними слоганами часто використовують як спецодяг для персоналу, сувенірну або подарункову продукцію. Якісна і стильна футболка може стати хорошим призом для учасників акцій, що проводяться вашою компанією. Для більш повного задоволення потреб наших клієнтів, ми використовуємо різні методи нанесення.

Друк на футболках

Шовкотрафаретний друк на футболках

Шовкографія є найдавнішим і практичним методом друку на тканині. Його економічність особливо важлива при друку великих тиражів.

Основні переваги трафаретного друку:

Чіткі і яскраві зображення, стійкі до зовнішніх впливів
Оперативність друку. Устаткування, що є в розпорядженні нашої компанії, дозволяє проводити друк на футболках, тиражем до 4000 виробів за зміну
Низька ціна виробу при великих тиражах
Друк на футболках від компанії «Імідж-М» - це висока якість за конкурентною ціною.

термотрансферний друк

При невеликих тиражах застосовується метод термопереноса для зображення в кілька кольорів. Застосовувані плівки мають широку кольорову гаму і відмінну зносостійкість.

Основними перевагами трансферного друку є:

Можливість нанесення малюнка на х / б тканину і синтетику
Можливість роботи з малими тиражами при збереженні невисокої вартості виробу
Можливість нанесення персоналізованої інформації
Можливість роботи як з одноколірними малюнками, так і з малюнками в кілька кольорів.

Сублімаційний друк

При нанесенні на футболку повнокольорових зображень і логотипів використовується технологія сублімації. Особливістю даного виду друку є яскравість і стійкість зображення. Застосовується сублімація для сінттіческіх тканин і виробів.

Основними перевагами методу сублімації є:

Можливість нанесення малюнка на синтетику
Можливість роботи з малими тиражами при збереженні невисокої вартості виробу
Можливість досягати зображення фотографічної якості
Можливість роботи як з одноколірними, так і кольоровими малюнками і фотографіями.

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипів і малюнків на футболки

Футболки з логотипом
Футболки з логотипом Вашої компанії, які використовуються в якості спецодягу, елемента корпоративного стилю або подарунка партнеру або покупцеві, підкреслять високий статус Вашої компанії, і найсприятливішим чином виділить Вас з ряду безликих конкурентів

Наша компанія швидко і якісно зробить нанесення необхідного Вам малюнка на синтетичні або бавовняні вироби різних типів: футболки, майки, сорочки або поло. Наші дизайнери допоможуть Вам вибрати оптимальний розмір зображення і розташувати його на поверхні футболки таким чином, щоб стильні і якісні футболки з логотипом знайшли своє застосування не тільки в якості спецодягу, а й в якості одягу для щоденного використання для Ваших співробітників, колег, друзів і партнерів .

Футболки на замовлення від «Імідж-М» - це стильно, витончено, вигідно і якісно.

Приклади робіт

Напишіть нам