Друк на кепках

У повсякденному житті кепка з логотипом перестала бути просто предметом гардеробу. Вона є незмінним атрибутом краси і стилю, підкреслює індивідуальність свого власника і відмінно справляється з роллю рекламоносія.

Нанесення зображень і логотипу на кепки

Нанесення символіки компанії на кепки і бейсболки допомагає посилити ступінь лояльності цільової аудиторії до торгової марки. Крім того, логотип на кепці підвищує впізнаваність бренду.

Брендовані кепки і бейсболки можуть служити стильним атрибутом екіпірування промоуторів, мерчандайзерів, торгових представників або продавців. Їх також можна використовувати в якості подарунків, призів або корпоративних сувенірів.

Нанесення логотипу на кепки має свої особливості. При замовленні враховується модель самої кепки, розмір і кольоровість логотипу. Після цього можливий підбір оптимального способу друку.

Найбільш розповсюдженими заходами для використання бейсболок з символікою є:

рекламні акції, дегустації, корпоративні тренінги та заходи, презентації. Кепка з нанесенням часто використовується як спецодяг на підприємствах громадського харчування, в будівельних організаціях, при виїзді на обслуговування до клієнтів і як стильний подарунок своїм клієнтам або партнерам.

Компания "Имидж-М" предлагает нанесение логотипов и рисунков на кепки

Приклади робіт

Напишіть нам