Друк на спецодязі

Спецодяг є важливим елементом корпоративного стилю підприємства.

Нанесення символіки компанії на спецодяг, дозволить Вам позиціонувати свою компанію як солідну, процвітаючу, яка виявляє турботу про своїх співробітників. Крім цього, Ви отримаєте можливість в черговий раз нагадати споживачеві про компанію, товар або послугу.

Друк на спецодязі та викрійках

Друк на спецодязі

Спецодяг дуже сильно впливає на підвищення продуктивності праці, тому у всіх сферах діяльності дуже важливо, у чому працюють співробітники підприємств. Спецодяг є важливим елементом корпоративного стилю фірми, а іноді і життєво важливою необхідністю. Нанесення символіки компанії на спецодяг дозволяє позиціонувати свою компанію як солідну, процвітаючу, яка виявляє турботу про своїх співробітників. Крім цього, отримаєте можливість в черговий раз нагадати споживачеві про компанію, товар або послугу.

Компанія «Імідж-М» має багаторічний досвід співпраці з кравецькими майстернями, ательє і підприємствами, що спеціалізуються на виробництві уніформи. Окремим напрямком нашої діяльності є нанесення на крій одягу. Брендування викрійок - оптимальний процес, який економічно вигідний для замовника. Важливе значення має тканина, на яку наноситься зображення і тираж продукції, що замовляється. Від цього залежить метод нанесення на викрійки:

Шовкотрафаретний друк на спецодязі та викройках

Нанесення логотипів на тканину виробляється на напівавтоматичному верстаті Sportsman методом шовкотрафаретного друку. При цьому ми досягаємо максимальний результат при мінімальній витраті часу - від 4000 одиниць за зміну. Це дозволяє значно зменшувати ціну для наших клієнтів.

термотрансферний друк

При невеликих тиражах застосовується метод термоперенесення для зображень в кілька кольорів. Застосовувані плівки мають широку кольорову гаму і відмінну зносостійкість.

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипів і малюнків на спецодяг і викрійки

Приклади робіт

Напишіть нам