Значки

Значки - сувенір, який став атрибутом стилю і моди. Їх широко застосовують не тільки в сфері реклами, але і в повсякденному житті. Вони зайняли гідне місце в корпоративній культурі кожного підприємства, на масових заходах, при проведенні промо-акцій. Значки бувають поліграфічні (закатувані) або металеві.

Різні типи значків

Значки поліграфічні

Основою готового закатаного значка є об'ємна кругла вальцованная форма діаметром 56 мм з кріпленням - шпилька. На цю основу накладають тонку металеву кришку, поверх неї розміщують повнокольорове зображення на папері. Папір заздалегідь ламінують з лицьового боку, а виступаючі краї акуратно підгинають всередину значка між основою і пластиною-кришкою. Ламінування кольорового зображення на папері надає значку додатковий глянсовий блиск і захищає його від подряпин і пошкоджень.

Свою популярність такі значки придбали завдяки швидкості їх виробництва і низькою ціною.

Найчастіше їх застосовують при проведенні масових заходів, дарують клієнтам і партнерам для популяризації свого бренду.

Значки металеві

Виготовлення металевих значків можна віднести до категорії подарунка більш дорого сегменту. Наявність металевого значка додасть статусності і індивідуальності клієнта.

значки методом лиття

Дана технологія призначена для виготовлення значків в 3Д. Зазвичай це зображення логотипу компанії з дрібними деталями і промальовуваннями, при цьому використовуються різні метали, емалі і лаки високої якості. Затиск може бути різним - шпилька, метелик.

Значки методом штампування

Дана технологія дозволяє виробляти значки в великих кількостях. Обсяг, різна форма при збереженні високої якості зображення зберігаються. Цей вид значків більш трудомісткий, так як для загального тиражу потрібно виготовляти додаткову форму і оснащення.

Значки методом травлення

Травлення дає можливість виготовляти значки в двох рівнях. Нижній шар покривається емалями, а верхній шар має колір покриття металу. Цей спосіб виробництва швидше, ніж попередні, має гідний вигляд і невисоку ціну.

Компанія «Імідж-М» готова допомогти у виборі і підкресленні власного корпоративного стилю!

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення значків

Приклади робіт

Напишіть нам