Виготовлення брелків

Брелок - сувенір, виготовлений у вигляді підвіски на ланцюжку. Дуже часто використовується не тільки в декоративних, а й в рекламних цілях. Брелок також може виконувати додаткову корисну функцію у вигляді міні-ліхтарика, дистанційного пульта управління для автомобіля, відкривачку для пляшок.

Брелок - відмінний сувенір або подарунок, що дозволяє щодня нагадувати споживачеві про Вашу компанію або торговельну марку.

Наявність у співробітника корпоративного брелка дозволяє підняти його ступінь лояльності до підприємства. Брелок - недорогий і корисний сувенір або приз за участь в акції або програмі лояльності.

Виготовлення брелків на замовлення

Асортимент брелоків під нанесення вражає своєю широтою. Щороку на ринку сувенірів з'являються все нові пропозиції за матеріалом, формою, якістю і ціною. Більш того, застосування брелка розширилося - його використовують як модний аксесуар на жіночих сумках, як улюблену іграшку на портфелях дітей і як брендову річ в повсякденному житті.

Брелоки відрізняють за матеріалом виготовлення: дерев'яні, пластикові, металеві, скляні. Вони можуть бути різної форми і розміру.

Головне призначення брелоків - приносити радість своєму власникові!

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення брелків

Приклади робіт

Напишіть нам