Нанесення на запальнички

Запальнички з нанесенням зображень і логотипу займає перші місця в рейтингу рекламно-сувенірної продукції, так як вона ставиться до категорії бюджетних сувенірів. Більш того, площа для нанесення відносно велика, тому на ній можна розмістити багато корисної інформації. Логотипи та тексти, як правило, розміщують з двох сторін, що значно збільшує популярність такого рекламоносія.

Запальнички з нанесенням

За типом запальнички бувають кремнієві і п'єзо. Кожен вид має свої переваги.

Система запалювання кремінної запальнички полягає в використанні матеріалу-кремнію, що дає іскру від тертя, створюваного механічним впливом (різким прокручуванням барабана) Кремнієва запальничка призначена для масової роздачі, має невисоку ціну.

П'єзоелемент має властивість продукувати при стисненні електрозарядов і виробляти іскру. При натисканні важеля запалювання відкривається клапан подачі газу, спрацьовує п'єзоелемент і спалахує полум'я.

Для нанесення на запальнички часто використовують тамподрук.

Даний метод нанесення полягає в перенесенні зображення з кліше на матеріал. Так переносяться графічні знаки, логотипи, інші види символіки.

Тампонний друк - один з видів офсетного друку, де перенесення зображення здійснюється за допомогою силіконового тампона, що володіє високою еластичністю і стійкістю до хімічних реактивів. Використовуючи технологію тамподруку можна наносити малюнки і написи на поверхні різної площі та форми.

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення на запальнички

Приклади робіт

Напишіть нам