Виробництво щоденників

Важко уявити собі ділову людину без стильного щоденника. Якими б темпи не прогресували б творці офісної техніки, щоденник - це те, що завжди під рукою.

Будучи важливим елементом корпоративного стилю, щоденники, в той же час, можуть використовуватися і як маркетинговий інструмент і як відмінний подарунок партнерам.

Якщо є необхідність купити щоденник, наша компанія готова запропонувати широкий асортимент продукції для планування бізнесу.

Нанесення на щоденники

Нанесення логотипів або іншої потрібної інформації на щоденники проводиться методом шовкотрафаретного друку, гравіювання або тиснення. Кожен метод має свої переваги. Для більш правильного вибору необхідно звернутися безпосередньо до менеджера, який в залежності від потреби, порадить оптимальний спосіб нанесення на дану продукцію.

Нанесення на щоденники

види щоденників

Щоденник формату А-5. Розмір 14,8 × 21 см. Найпоширеніший вид щоденника. Зручний як при роботі в офісі, так і на діловій зустрічі.
Щоденник формату А-4. Розмір 21 × 29,6 см. Відмінний інструмент для детального планування.
Щоденник формату А-6. Розмір 10 × 15 см. Зручний для менеджера, який проводить часті ділові зустрічі поза власного офісу. Поміщається навіть в невелику сумку або барсетку.
Планинг - вид щоденника, який розміщується на столі у відкритому вигляді і нагадує про заплановане розпорядку дня.
Датований щоденник - щоденник, в якому кожен лист призначений для планування одного дня поточного року
Недатований щоденник - щоденник, в якому листи не прив'язані до певної дати.

Щоденники Lediberg

Компанія «Імідж-М» є діловим партнером італійської фірми Lediberg spa., Заснованої в 1965 році в Бергамо. ТМ Lediberg - європейський лідер виробництва товарів для планування бізнесу. Відмінними рисами щоденників «ЛЕДІБЕРГ» є неперевершена якість, широкий асортимент, оригінальний дизайн, функціональна різноманітність моделей і актуальне інформаційне наповнення. Співпраця з ТМ Lediberg дає нашій компанії можливість пропонувати своїм партнерам продукцію найвищої якості за вигідною ціною.

Робочий щоденник, переважно, складається з 352 сторінок. Основний блок - 314 сторінок, являє собою листи для планування. Буднім дням присвячена ціла сторінка, вихідним - половина. На інших сторінках розміщена адресна книга і інформаційний блок з різною, необхідної діловій людині, інформацією.

У нас можна замовити щоденник з застосуванням паперу білого або кремового кольору, щільністю 80 гр / м2. Крім цього, є можливість вибрати колір (до десяти варіантів) і матеріал виготовлення. Обкладинки - від високоякісного шкірозамінника класу люкс до економ класу. Для більш дорогого сегмента в якості матеріалу використовується натуральна шкіра.

Співпраця з різними брендами

Для розширення асортименту пропонованої продукції, наша компанія постійно шукає нові рішення для наших клієнтів. Тому, ми співпрацюємо з багатьма постачальниками і виробниками ділової канцелярії. Наприклад, Buromax, Brunnen

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення на щоденники

Приклади робіт

Напишіть нам