Нанесення на ручки

Ручки - незмінний атрибут будь-якої людини. Вони знайшли широке застосування у всіх сферах життєдіяльності людей. Починаючи від школи, закінчуючи офісами і промисловими підприємствами.

Ручки бувають, в залежності від матеріалу виготовлення, пластикові та металеві. Також, в залежності від вузла, що пише, розрізняють кілька типів ручок:

Кулькові - цей вид ручок найбільш популярний. Такі ручки складаються з корпусу і пишучого вузла, на кінці вузла спеціальна кулька. Коли кінчик ручки стикається з папером, кулька починає обертатися і в цей момент змочується чорнилом, які і залишають слід на поверхні.

Пір'яні - цей вид ручки відноситься до іміджевої продукції, оскільки він не дуже економічний і не кожному зручно писати пером. У корпусі ручки знаходиться спеціальна капсула з чорнилом, які подаються до наконечника. Така ручка здатна відразу підкреслити високий соціальний стан свого власника

Гелеві або кулькові - по конструкції дуже схожі з кульковими, але тільки в стрижні замість чорнильною пасти - гель. Такі ручки пишуть більш тонко, а колір - насиченіше. Такими ручками дуже зручно писати, адже слід на папері залишається навіть після самого незначного дотику.

Капілярні - за допомогою цієї ручки можна намалювати дуже тонку лінію. Зазвичай їх використовують для креслень, графіків, карт. Конструкція зроблена так, що в трубці знаходиться тоненька голка і ємність для чорнила. Коли голка стикається з папером, відкривається чорнильна капсула. За допомогою сили натискання можна контролювати товщину лінії.

Ручки з нанесенням

Ручки пластикові з нанесенням

Найбільш затребуваним видом ручок залишається кулькова ручка. Її пластиковий корпус є ідеальним місцем для нанесення рекламної інформації, слогану або логотипу. Найчастіше їх застосовують при проведенні рекламних заходів різного характеру, виставок, тренінгів, семінарів, а також, безпосередньо при проведенні рекламних акцій, які є найдієвішим способом просування бренду компанії. Промо ручки з логотипом призначені в основному для масових роздач як подарунок. Вони підвищують корпоративну культуру всередині підприємства, якщо всі співробітники користуються такою ручкою.

Нанесення на пластикові ручки проводиться шляхом тамподруку, що значно впливає на зменшення ціни готового виробу. Вибір кольору моделі ручки, кольору нанесення ідеально поєднується практичним з будь-яким корпоративним стилем компанії.

Ручки металеві з нанесенням

Металева ручка з нанесенням - більш презентабельна і статусна по відношенню до пластикової ручці. Її вибирають для бізнес - подарунків і презентацій своїм партнерам. Така ручка стане тим подарунком, який бережуть не один рік.

Нанесення проводиться шляхом лазерного гравірування металевої поверхні. Воно не піддається механічній дії, тому даний вид нанесення гарантує довгострокову роботу реклами вашого бренду!

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипів і написів на ручки

Приклади робіт

Напишіть нам