Нанесення на парасольки

Парасолі відносяться до тих аксесуарів, без яких сучасні люди не можуть обходитися. Парасолі щільно увійшли в наш повсякденний побут. Нікому не хочеться мокнути під дощем! При цьому більшість людей хочуть виглядати модно і стильно! У цьому допомогу парасольки незамінна.

Брендування парасольок

Вибір парасольки під нанесення

Механічний - його особливість в ручному способі складання. Деякі моделі мають до п'яти складань, що дозволяє його укладати в жіночу сумку. Виріб такого типу виготовляється з полегшених матеріалів, що є додатковим бонусом в поєднанні з габаритами.

Напівавтомат - відкриття відбувається одним натисканням кнопки. Це буває дуже до речі, якщо необхідно швидко вибігти на вулицю, де йде дощ. Складається така річ вручну.

Автомат - відкриття відбувається автоматично. З таким аксесуаром не доведеться витрачати дорогоцінні хвилини на складання парасольки. До того ж, має невеликі розміри.

Палиця - найнадійніший і міцний варіант. Крім цього, така парасолька буде стильним доповненням до вашого наряду. Парасолька-тростина є лідером продажів в рекламній галузі.

Парасольки з нанесенням логотипу

Для нанесення логотипу на парасолі використовують метод шовкотрафаретного друку або термопереносу. Наші менеджери проконсультують і допоможуть вибрати потрібну модель з найбільш оптимальним способом нанесення. Якщо потрібно провести виставку, акцію, конференцію або презентацію, парасолька - найкращий варіант для вибору подарунка, так як він ніколи не буде лежати на полиці! Використання парасольки з фірмовими логотипами завжди будуть нагадувати про Вашу компанію, навіть в похмурий дощовий день!

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипів і написів на парасольки

Приклади робіт

Напишіть нам