Сувенірні сирники

Історія виникнення сірників йде далеко в минуле. Скільки потрібно сил первісним людям для розведення вогню? Потім з'явилося кресало. Всі способи вимагали багато зусиль, поки не придумали суху лучину вмочати в розплавлену сірку. Як результат - утворилася головка з сірки. Коли вона торкалася до тліючого труту, вона спалахувала. Так з'явилися перші сірники.
Це давно виник і назавжди увійшов в життя кожної людини товар, необхідність в якому є у кожної людини.

Оригінальні сірникові коробки

Види сірників

Найпопулярніші види сірників - рекламні, сигарні і камінні, у вигляді книжок

Рекламно-сувенірні сірники залишаються затребуваним інструментом багатьох рекламних компаній. Вони завжди актуальні для ресторанів і кафе, нічних клубів і просто як презент для гостей і партнерів. Різноманітність форм і розмірів сірникової коробки, можливості нанести будь-яке зображення - ось переваги реклами на сірниках.

Сигарні сірники незамінні для цінителів альтернативного тютюнопаління, мінімальна хімічна обробка древка сигарного сірника дає можливість відчути весь аромат тютюну улюбленої сигари або трубки. Збільшений розмір сірника забезпечує зручний розпал. Підкреслюють унікальність, неповторність і стильність закладу.

Камінні сірники застосовуються для розпалювання камінів, багать, вогнищ, вогнищ, мангалів. У порівнянні з сигарної, вдвічі більший розмір сірника (довжина 18-20 см) і збільшена площа для розміщення рекламної інформації робить такий коробок помітним і привабливим, а також незамінним за своїм прямим призначенням.

Сірники-книжки є економний варіант сірників, які виконують рекламну функцію не гірше інших видів, при цьому ціна значно нижча. Є частиною іміджевої реклами, так як швидко поширюються в колах клієнтів.

Друк логотипу на сірниках

Сірникову коробку був винайдений в 1889 році. Він став тим предметом, який дав багато можливостей використання його в рекламі. Сірники з логотипом - оригінальна форма розміщення реклами. Сірники широко використовуються усіма. Перевагою є те, що при порівняно невеликому рекламному бюджеті, площа для друку інформації відносно велика. Сірники з логотипом використовують в якості подарунка співробітникам, партнерам, клієнтам в якості сувеніра при проведенні виставок, конференцій або інших заходів

Рекламні або сувенірні сірники, розміщені в кафе, ресторані або готелі ненав'язливо нагадають відвідувачам про Ваш бренд.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення сувенірних сірників

Напишіть нам