Виготовлення дипломів та сертифікатів

Дипломи та сертифікати відносяться до тієї категорії подарунків, які приносять людям максимальну радість. Дипломи мають дуже презентабельний вигляд, так як поєднання дерева і металу додає диплому або сертифікату солідності.

Дипломи та сертифікати на замовлення

Виготовлення дипломів гравертон

Даний вид дипломів складається з двох частин - дерев'яної основи і металевої пластини. Дерев'яні дошки виготовляються з дерева або ДСП. Металева пластина має верхній шар, покритий спеціальним лаком, що дає можливість нанесення на метал повнокольорового зображення під впливом високої температури і преса. Сублімаційні нанесення на метал стійке до зносу і стирання. До того ж, надається вибір для клієнтів кольору матеріалу - золото або срібло. Також за бажанням можна вибрати глянсову або матову поверхню металу. Наші дизайнери розроблять індивідуальний макет і такий сувенір назавжди залишиться не тільки в пам'яті, але і на самому видному місці кабінету, офісу або кімнати.

Дипломи про здобуття освіти або додаткових навичок. Дипломи за перемогу в конкурсі або успіхи у виробничій діяльності. Дипломи за довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Це далеко не повний список всіх сфер застосування нагородних дипломів, грамот і сертифікатів.

Використання дипломів і нагород в якості маркетингового інструменту справляє позитивний вплив на імідж компанії і дозволить посилити ступінь лояльності співробітників і партнерів.

Компания "Имидж-М" предлагает изготовление дипломов и сертификатов

Приклади робіт

Напишіть нам