Виготовлення шильд

Шильди (об'ємні смоляні наклейки) - це інформаційні таблички у вигляді наклейки, на яких розміщується інформація про товар, виробника або бренд, якому належить конкретний виріб.

Шильди під замовлення

Виготовлення шильд з полімерною смолою

Для виготовлення шильдів на основі друкується зображення. Потім спеціальним інструментом (плоттером) викарбовується необхідна форма майбутньої шильди. Потім підготовлені висічені наклейки покриваються рідкою полімерною смолою, яка повинна протягом доби затвердіти. Об'ємні наклейки виглядають значно яскравіше і красивіше звичайних наклейок, служать довше і дуже стійкі до механічних пошкоджень, подряпин, впливу сонячного світла або води.

Об'ємні наклейки - це не тільки ефективний рекламний хід, але і корисна для вашої компанії продукція. Вони коштують недорого і доступні для бюджету, а їх незабутній зовнішній вигляд і привабливість надовго залишать в пам'яті потенційних клієнтів ім'я вашої компанії або назва бренду.

Спектр застосування шильд досить широкий:

- Фірмовий знак на комп'ютерній техніці, побутовому, медичному та промисловому обладнанні (монітори, системні блоки, холодильники, кондиціонери, телевізори, прилади, верстати і т.д.)

- У ресторанах, піцеріях, кав'ярнях, кінотеатрах та інших місцях громадського харчування (попільнички, запальнички, фужери, жетони, номерки для гардеробів і крісел, дверні таблички та ін.)

- При виробництві меблів

- Логотипи автомобільних компаній - використовуються на приладах панелей, кузовах, дисках

- Спортивні клуби та товариства (символіка на сувенірах, кубках, медалях і т.д.)

- Рекламні акції, оформлення свят та вечірок, і багато іншого

Виготовлення металевих шильд

Для промислових підприємств ми виготовляємо технічні шильди з металу (металевих шильд). Нанесене на метал зображення має стійкість до впливу кислот, стирання, атмосферних опадів. Таблички, приладові панелі, шильди і інша продукція відповідає стандартам промислової галузі.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення шильд

Напишіть нам