Виготовлення магнітів

Магніти за досить короткий термін зайняли чільне місце серед всіх сувенірів. Тому що це місце - холодильник! У кожному будинку на самому видному місці можна побачити безліч різних рекламних магнітів - різної форми, матеріалу, кольору і змісту. Магніти стали улюбленими сувенірами, які найбільше хочеться привезти з подорожі, музею, визначного місця. Саме магніти залишають найкращу пам'ять про подію надовго.

Виготовлення магнітів з різних матеріалів

Акрилові магніти. Являють собою прозорий пластиковий корпус стандартного розміру, в який вставляється поліграфічний вкладиш. Вони бувають різних розмірів, але найбільш популярні 52 мм х 78 мм (вкладиш 45 мм х 70 мм) і 65 мм х 65 мм (вкладиш 57 мм х 57 мм). Вони найменш трудомісткі, що безпосередньо впливає на ціну і швидкість виробництва.

Вінілові магніти. Основою такого магніту є магнітний вініл. Він буває різної товщини. Для магнітів використовують вініл з клейовим шаром товщиною 0,4 мм, цього цілком достатньо для виробництва магніту. Одним з переваг вінілових магнітів є можливість виготовлення магнітів будь-якої форми і будь-яких розмірів. При цьому, для магнітів неправильної форми потрібно виготовляти висікання. Для виробництва магнітів правильної форми буде достатньо роликового різака, принтера і ламінатора.

Магніти - найпоширеніший сувенір для роздачі на корпоративні свята і інші великі заходи. Магніт завжди буде приємно нагадувати про минуле подію.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення магнітів під замовлення

Приклади робіт

Напишіть нам