Лазерна різка та гравіювання інших матеріалів

Крім матеріалів, які перераховані в інших розділах, наші лазерні верстати дозволяють ефективно обробляти і безліч інших.

Велика кількість видів оброблюємих матеріалів лазерною різкою та гравіюванням

Пластики ПЕТ (поліестер). Тонкі і гнучкі. Білого кольору або прозорі. Лазерна порізка. Гравіювання не виконується. Часто у виробах з поліестеру лазерна порізка поєднується з УФ-друком. З цих пластиків ми робимо трафарети, бейджи, РОS-матеріали, малотиражну упаковку, кишені для стендів.

Картон, гофрокартон, папір. Прекрасно ріжеться, але по краю на світлому картоні видно легкий підпал світло-коричневого кольору. На картоні лазером можна робити неглибоке гравіювання. З картону ми виготовляємо трафарети, елементи декоративного оформлення заходів (частіше під фарбування), викрійки картонної упаковки (може бути з декоративного картону, а може бути з УФ-друком, шофкографією або друкарським кашируванням - наклейкою шару паперу з офсетом), ажурні листівки з дизайнерського картону, технічні деталі (прокладки, вставки для трансформаторів), ростові фігури (можуть бути з пенокартону - сендвіч картон-пінопласт-картон, дорогий, хоча виглядає відмінно і дуже рівний і легкий), воблери, шелфтокери, цінники, шелфстоппери, диспенсери та інші POS-матеріали.

Двошарові пластики для гравіювання. Завдяки поєднанню двох кольорів - покриття і підкладки, можна отримувати двоколірні гравіювальні вироби. Особливо популярні пластики з металізованої поверхнею (сріблясті і золотисті). Робимо таблички бейджи, брелоки, номерки, шильди, компоненти для призів та інше.

Тканини, фетр, флізелін. Хоч наше обладнання і не спеціалізоване для розкрою таких матеріалів (спеціальні верстати закуповують швейні фабрики), але ми маємо досвід на декількох великих замовленнях. Результат хороший. Крім лазерного розкрою, на тканинах можна робити і лазерне гравіювання. Дуже цікава тема, особливо для джинсових виробів.

Пробка (листовий матеріал з коркової крихти). Відмінно ріжеться і гравірується. Застосовується в декоративних цілях. Можливо виготовлення малотиражних партій прокладок (на великих тиражах вигідніше застосовувати висікання).

Полімерні сітки для фільтрів. Ми вдало спробували працювати з цим матеріалом на великих тиражах. Для прийому в роботу матеріал треба тестувати.

Гума для гравіювання. Це спеціальна гума, яка при лазерній різці і гравіюванні дає менше кіптяви, ніж звичайна гума. Можна робити штампи, печатки (гравіювання) або складної форми прокладки (різка). Природно, це не той рівень обробки гуми, який застосовується для виготовлення справжніх печаток. Але, ми їх і не робимо - це область ліцензована.

Скло. Ми можемо виконувати тільки лазерне гравіювання по склу. Є деякі обмеження, наприклад, за розмірами для циліндричних поверхонь.

Капрон, поліетилен, спінений поліетилен (ізолон). Можливе їх різка і гравіювання, але з деякими обмеженнями.

Поролон. Ріжеться добре, обмеження по товщині - 10 мм.

Пінопласт (пінополістирол). Непогано ріжеться лазером, але товщина повинна бути не більше 5 мм.

Шкіра, кожзам. Можна виконувати лазерну порізку і гравіювання шкіри та шкірозамінника, але матеріали дуже різноманітні за своїми властивостями і вимагають тестування з метою підбору режимів обробки.

Композит. Можливе тільки лазерне гравіювання по композиту: промінь випалює лакофарбове покриття і оголює алюмінієвий шар. Зображення виходить цілком нормальної якості. При цьому таблички або шильди з композиту з лазерним гравіюванням мають дуже високу стійкість до впливу навколишнього середовища.

Вінілові пластинки. Нормально ріжуться лазером, можлива дрібна деталізація. Застосовуються в оформлювальних роботах.

Компанія "Імідж-М" пропонує послуги лазерного різання і гравіювання різних матеріалів

Приклади робіт

Напишіть нам