Виготовлення POS-матеріалів

POS-матеріали (від англійського point of sales- місце продажу) - рекламна продукція розміщена безпосередньо в місцях продажу. Являють собою ефективний інструмент просування товарів і послуг. Основне їх призначення - збільшення продажів товарів і послуг безпосередньо в торговій точці шляхом залучення уваги споживача до продукту і стимулювання імпульсної покупки.
До категорії POS-матеріалів відносять широкий асортимент рекламної продукції. Це і торгове устаткування, що включає в себе брендовані полки, підставки, пластикові або картонні лотки. В якості пос-матеріалів використовують так само різні види поліграфічної та сувенірної продукції

POS-матеріали

 

Рекламно-Виробниче Приватне Підприємство «Імідж-М» здійснює виробництво pos-матеріалів будь-яких типів і видів.

POS-матеріали, які використовуються при зовнішньому оформленні торгових точок - вивіски, штендери, таблички - покажчики, банери. Відмінним інструментом є широкоформатний друк на плівці, що застосовується для оформлення вітрин, вікон або дверей точки продажу.

POS-матеріали, використовуються при оформленні вхідної групи - таблички, наприклад «відкрито-закрито» або «на себе / від себе», плакати різних форматів, як звичайні, так і з опуклим зображенням.

POS-матеріали, використовуються при оформленні місць викладки товарів - це стенди, воблери, підставки під телефони, прапорці, Цінникоутримувачі, підставки під посуд, декоративні магніти, підставки під чашки і кружки, календарі, брендовані чашки, буклентіци і інші підставки під поліграфію, підставки під різну побутову та цифрову техніку, гуртки, брелоки, лінійки, блокноти, листівки та будь-які інші, цікаві для Вас види рекламної продукції.

Наша компанія здійснює повний цикл виготовлення POS-матеріалів, починаючи від розробки оригінальної ідеї і створення унікального дизайну до безпосереднього процесу виробництва. Наш багаторічний досвід і величезна кількість реалізованих проектів послужить гарантією якості і ефективності виробленої нами рекламної продукції.

Купити pos-матеріали швидко, зручно і за вигідною ціною, Ви зможете зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або зробивши заявку, заповнивши форму на сайті. Висока якість та індивідуальний підхід до кожного замовника гарантований.

Компанія "Імідж-М" пропонує послуги створення POS-матеріалів

Приклади робіт

Напишіть нам