Виготовлення візиток

Візитка міцно увійшла в ділове життя людей як невід'ємний аксесуар. Існує безліч правил оформлення, вручення, отримання і зберігання візитних карток, нехтування якими може скомпрометувати вас в очах колег і клієнтів. Поганим тоном вважається закреслює або виправляти дані на картці у разі, якщо вони застаріли - слід замовити нові візитки. При візиті до людини, якого не застали на місці, передаючи візитку через секретаря, слід загнути правий верхній кут, що сприймається як знак поваги. Тому, візитні картки підтверджують статус людини і його ділову репутацію.

Виготовлення унікальних візиток

Пластикові, паперові або з дизайнерського картону - вибір матеріалу доволно широкий, як і колірна гамма, пропонована для наших клієнтів.

Друк візиток проводиться двома способами - офсетний друк і друк методом шовкографії. У кожного з них є свої переваги в залежності від мети використання.

візитки офсетні

Даний вид візиток призначений для масової роздачі при проведенні акцій, презентацій, виставок. Друкуються такі візитки великими тиражами, що значно знижує їх вартість.

візитки шовкотрафаретні

Цей тип візиток відноситься до більш презентабельному виду візиток. Виготовляються вони з широкого асортименту дизайнерських картонів, наноситься інформація шовкотрафаретним способом з можливістю використання різних спецефектів (вибірковий лак, пуффінг), а також металізованих фарб (золото і срібло), чого не можна досягти при друку візиток офсетним способом. Це більш дорогий і презентабельний вигляд продукції для людей, які цінують стиль і якість.

Візитна картка як рекламний носій і інструмент бізнесу виконує відразу кілька функцій - представницька, іміджева, посвідчення особи, демонстрація можливостей її власника, супровід ділових контактів.) .. Сьогодні при діловому знайомстві обмін візитними картками обов'язковий. Ексклюзивна і стильна картка вселяє більшу довіру до її власнику, а іноді навіть заслуговує почесне місце в візитниці одержувача. Таким чином, від якості і дизайну вашої візитки частково залежить успіх ділового спілкування.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення візиток.

Замовити візитки в Полтаві і Україні будь-яким тиражем можна у нас. Здійснюється доставка візиток в будь-який куточок України!

Приклади робіт

Напишіть нам