Виготовлення папок

Фірмові папки є головним елементом іміджевої реклами компанії. Такий виріб має привертати увагу і робити рекламу бренду унікальною. В основному, вони призначені для зберігання ділової документації або цінних матеріалів з логотипом або інший атрибутикою. Корпоративні папки - рекламний носій, що забезпечує успіх фірмі. Папки - це незамінні атрибути виступів на переговорах, презентаціях.

Виготовлення та друк фірмових папок

Друк папок з корпоративною символікою (логотипом) - це створення і постійне підтримування іміджу компанії на ринку послуг.

Для компанії, яка прагне створити свій стиль, залучити і утримувати постійних клієнтів, дуже важливо мати в своєму арсеналі рекламних продуктів фірмові папки. Вони повинні стати частиною корпоративної культури. Фірмові папки впливають на впізнаваність фірми і діяльності, в той же час є показником стабільності компанії на ринку, підтвердженням довгострокових планів співпраці.

Креативне оформлення та якісний друк на будь-яких носіях - стандартному і дизайнерському картоні, крейдованому папері, кольоровому або прозорому пластику неодмінно приверне до себе увагу і підкреслить статус господаря. Такі вироби прослужать не один місяць без втрати якостей.

Оформлення папки з логотипом універсально і компактно. Формат А4, запечатують по зовнішній стороні і для зручності забезпечений кишенями і закладками. Знайти потрібну інформацію, вкласти візитку, диск або інші поліграфічні вироби в таку упаковку легко і займе кілька секунд.

Наша компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, креативне оформлення, дизайн і унікальну постобработку для якісного результату в мінімальні терміни і за доступною ціною.

Компанія "Імідж-М" пропонує друк і виготовлення папок.

Приклади робіт

Напишіть нам