Друк і виготовлення календарів

ТОВ «Імідж-М» має величезний досвід виробництва календарів різних типів, форм і форматів. Перш за все, це настінний календар, настільний календар і кишеньковий календарик.

виготовлення календарів

Календар - недорогий, але в той же час потрібний і корисний подарунок, здатний поєднувати маркетингову та іміджеву функції.

Саме корисністю календаря і його щоденним візуальним контактом зі споживачем, можна пояснити ефективність його використання в маркетингових і рекламних цілях. Елегантність, високоякісний друк і продуманий дизайн, - ось основні вимоги, що пред'являються до подібного виду поліграфічної продукції.

Друк календарів

Настінні календарі

Квартальний календар з однією пружиною і блоком три в одному

Являє собою бюджетний варіант настінного календаря. Пропонується в трьох варіантах - без рекламного поля, з одним нижнім рекламним полем і двома рекламними полями - нижнім і верхнім. 12 аркушів Постер із крейдованого картону 250 г / м², форматом 210 × 297 мм або 420 × 297 мм. Блок з крейдованого матового паперу 90 г / м² формату 432 × 297 мм. Підкладка - крейдований картон 250 г / м². Обкладинка - пружина металева, віконце дати, люверс.

Календар формату А3 з однією пружиною

Традиційний настінний календар. Великий формат дозволяє розмістити ілюстрації хорошої якості і вмістити велику кількість корисної інформації. Обкладинка з крейдованого картону 250г / м² формату 420 × 297 мм. Блок з 12 аркушів крейдованого матового паперу 90 г / м² такого ж формату. Підкладка - крейдований картон 250 г / м². Обкладинка - металева пружина і ригель.

Квартальний календар з трьома пружинами і чотирма рекламними полями

З точки зору функціональності, рекламних можливостей і респектабельного зовнішнього вигляду - ідеальний настінний календар. Постер із крейдованого картону 250 г / м², форматом 210 × 297 мм. Блок з крейдованого матового паперу 90 г / м² формату 120 × 297 мм. Підкладка - крейдований картон 250 г / м² формату 210 × 297 мм. Обкладинка - пружина металева, віконце дати, люверс. За бажанням клієнта подібний тип календаря може виготовлятися як з двома, так і з п'ятьма рекламними полями.

Календарі настільні

Настільний календар - це незмінний атрибут будь-якого офісу, корисний і красивий предмет на столі кожного співробітника. Крім свого прямого призначення, він ще виконує функцію носія рекламної інформації.

Існує два найбільш поширених типу таких виробів:

неперекідний - являє собою щільний лист, що складається в нескладну конструкцію, що нагадує будиночок (з одного боку нанесена календарна сітка на весь рік, а з іншого - рекламна інформація);

перекидний - зазвичай це скріплені пружинкою перекидні листки, зафіксовані на основі у формі піраміди: на кожному з листів нанесено 1 місяць (тоді виріб має 12 аркушів) або по одному з кожного боку (тоді листів 6)

календарики

Цінність цього виробу полягає в тому, що на одній його стороні розміщується календарна сітка, що дозволяє власнику цілий рік орієнтуватися в датах і днями тижня, а на інший можна нанести великий обсяг корисної інформації.

Цей скромний сувенір часто лунає на наступних заходах: виставках; презентаціях; показах; на вулиці, в метро і в інших громадських місцях.

Календарики зазвичай не викидають в сміттєвий бак, а залишають в сумці або кишені завдяки його компактним розмірам. Такий календар виконує роль візитної картки вашої компанії, а також протягом тривалого часу нагадує про товари або послуги вашого бізнесу.

Наша компанія по Вашому побажанню виготовить нестандартний календар з однією пружиною і двома рекламними полями, з трьома пружинами і трьома полями для реклами.

Наші фахівці виконають для Вас повний спектр робіт з виготовлення календарів, починаючи від розробки ідеї, створення професійного дизайну і закінчуючи безпосередньо виробництвом високоякісного вироба. Для додання Вашому календарю унікальності і вишуканості, пропонуємо скористатися такими технологіями, як - лазерне гравіювання по акрилу, дереву та картону.

Купити календарі потрібного Вам виду і формату Ви зможете зв'язавшись з нашими менеджерами. Висока якість продукції та конкурентна ціна - візитна картка компанії «Імідж-М».

Компанія "Імідж-М" пропонує друк і виготовлення календарів

Приклади робіт

Напишіть нам