Пластикові картки

Широке застосування в наш час знайшли пластикові карти - банки, магазини, пропуску.

Пластикові карти часто використовуються для запуску дисконтної програми.
Вони привабливі, красиві і мають довгий термін експлуатації.

Виготовлення пластикових карт починається з виробництва заготовки у вигляді пластику з нанесеним загальним для всіх карт поліграфічним малюнком, місцем для фотографії і індивідуальними даними. Далі їх доопрацьовують в залежності від потребнотей клієнта і наносять персоналізацію, тобто нанесення персональної інформації власника, або піддають ембосуванню (золото / срібло / фарба). Такі карти будуть виглядати ще презентабельнєє.

Виготовлення пластикових карт

Пластикові карти часто виготовляються з полівінілхлориду. На нього легко наносяться фарби, а сам матеріал легко піддається обробці. З ПВХ виготовляються більшість ламінованих карт. Суть ламінування полягає в тому, що на пластик з нанесеним зображенням впрессовивается захисне покриття (ламінант), після чого відбувається вирубка карт.

Найбільш популярні розміри - 86 мм х 54 мм з товщиною 0,76 мм

Ми виробляємо такі види карт:

дисконтні
З усіх видів карт найпоширеніші - дисконтні. Вони можуть використовуватися в будь-якій компанії. Дисконтні картки можуть бути учасниками дисконтної системи або визначати знижки користувачам мережі різних підприємств

Клубні
Клубні карти - це спосіб ідентифікації постійних членів клубу, ресторану, спортивного клубу, пансіонату, медичного центру і т. П. Завдяки клубними картками можна надати можливість постійним клієнтам оплачувати послуги. Якщо клубна карта несе ще більший спектр послуг, ми можемо оснастити її додатковими носіями інформації (штрих-кодом, магнітною смугою).

Рекламні.
Рекламні карти активно використовуються для залучення нових клієнтів. Також використовуються для проведення рекламних акцій.

Карти ідентифікаційні (пропуску, бейджі, візитні картки).
Карти ідентифікаційні - це «пластиковий» документ, що посвідчує особу вашого співробітника.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення пластикових карт

Напишіть нам