Конверти з нанесенням

Конверти з нанесенням - найкращий спосіб виділитися з величезної кількості кореспонденції будь-якої людини, адже унікальний конверт відмінно підкреслює високий статус його відправника. Незважаючи на безсумнівну значимість вашого послання, його текст є далеко не єдиним фактором, що визначає ставлення клієнта. Більш того, текст вашого листа - це не перше, що побачить ваш клієнт.

Друк на конвертах

Складовими впізнаваного образу фірми є всілякі атрибути ділової діяльності, наприклад фірмові конверти. Виготовлення конвертів потрібно компанії для ділового листування, поширення рекламної інформації, буклетів, каталогів продукції. Фірмові конверти на замовлення просто необхідні для розсилки святкових вітань і запрошень. Дизайнерські конверти з логотипом компанії привертають увагу адресата, на відміну від листів зі стандартним зворотною адресою. Вони мають більше шансів викликати інтерес і бути уважно прочитаними.

Для друку доступні різні розміри конвертів. Нанесення на конверти можливо як цифрове, так і за допомогою методу шовкографії за умови великого тиражу. Основною перевагою такого способу друку буде нанесення металізованих квітів, таких як золото і срібло.

Компанія "Імідж-М" пропонує друк на конвертах

Напишіть нам