Наклейки

За допомогою наклейок створюються описи товарів, штрих-коди, анотації. Вони широко застосовуються в складському обліку, логістики, в супермаркетах, магазинах і аптеках. Однак наклейка виконує не тільки інформаційну функцію: вона може служити ефективним рекламним засобом, підвищуючи впізнаваність бренду.

Виготовлення наклейок

Наклейка/наліпка - вид рекламної продукції, що складається з двох шарів: верхнього клейового шару з нанесеним зображенням і нижнього паперового (він запобігає прилипання наклейки). Друк наклейок здійснюється з використанням паперу або плівки. Наклейки друкуються на cамоклеющейся або саморуйнівному папері. Часто використовують ще й плівку Oracal. Обидва види етикеток можуть бути одноразовими або ж передбачати повторне нанесення основи на клейовий шар. У другому випадку наклейку можна переклеювати по кілька разів. Поверхня паперових наклейок може бути матовою або глянсовою, а наклейки з плівки можуть ще бути і прозорими.

Як додаткову опцію при виготовленні наклейок можна використовувати плотерну порізка. Такий спосіб різання дає можливість швидко знімати наклейку з підкладинкового паперу. Стікер - один з найпопулярніших на сьогодні видів наклейок, в перекладі з англійської означає «етикетка». У словесному побуті стікер і наклейка - практично одне і те ж.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення наклейок

Приклади робіт

Напишіть нам