Меню та сети

У формуванні позитивного іміджу закладу важлива кожна деталь: досвідчений персонал, оригінальний інтер'єр і незвичайна концепція. Не останню роль відіграє друк меню для ресторану. Адже з нього почнеться ближче знайомство клієнта з вашим брендом.

Друк меню і виготовлення сетів

Друкувати меню для свого ресторану - дуже важливо, адже кількість закладів стрімко зростає. Тому кожен власник знає, що для створення позитивного образу потрібно врахувати кожну дрібницю, щоб бути на крок попереду конкурентів. А продумане, нестандартне оформлення основного меню відразу викличе інтерес і продемонструє турботу про своїх гостей і бажання, щоб кожен нюанс сприяв приємному відпочинку.

Сет - це невеликий лист з паперу, пластику, картону, який служить підставкою для посуду. Його розмір не повинен бути менше 30x40 см, щоб для посуду (тарілки, келихи і прилади) було достатньо місця. Найбільш практичні і зручні сети прямокутної форми. Як правило сети для ресторанів і для закладів громадського харчування виготовляються з паперу різної щільності. Сет знаходиться на столі, на сеті по сторонам розташовуються прилади, а по центру сету кладеться посуда.Сети це витратний матеріал, втім як і серветки, які обов'язково повинні бути присутніми на столі під час їжі.

Не секрет, що конкуренція в сфері ресторанного бізнесу стрімко зростає з кожним днем. Професійний підхід до розвитку власної справи в цій сфері забезпечить виготовлення сетів. Друк сетів (рекламна підкладка на стіл), допоможе показати саме Ваше заклад з вигідного боку.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення меню і сетів.

Напишіть нам