Поліграфічна продукція

Поліграфія - це процес багаторазового тиражування зображення на матеріалі шляхом перенесення фарби з носія. На сьогоднішній день різноманітність поліграфічної продукції вражає своєю різноманітністю. Нас повсюдно оточує безліч її видів - листівки та буклети, книги, журнали і газети, плакати і постери, брошури і каталоги, листівки та запрошення, упаковка, етикетки, наклейки, стікери. Без поліграфічної продукції в наш час неможливо існування бізнесу в будь-якій сфері діяльності.

Якість рекламної поліграфії складається з трьох складових - це ідея, рівень дизайну і якість друку. Ми з задоволенням втілимо ідеї в висококласні вироби!

Поліграфія

Поліграфічна продукція ділитися на кілька основних груп:

Представницька - до даної виду продукції відносяться візитки, папки, блокноти, конверти, запрошення, фірмові бланки. Все це необхідно для нормального функціонування будь-якої фірми і компанії. Тому її ще називають ділової поліграфією. Виконується вона, як правило, в фірмовому стилі компанії, який піднімає її імідж в очах партнерів і потенційних клієнтів, сприяє зростанню популярності та впізнаваності компанії та виробленої нею продукції на ринку. Роль ділової поліграфії кілька розширилася - ділова поліграфія, виготовлена ​​у фірмовому стилі, виконує ще й рекламні функції.

Рекламна продукція - це листівки і флаєри, буклети, брошури і каталоги, етикетки, листівки, плакати, афіші та постери і т.д. POS-матеріали можна також віднести до рекламної друкованої продукції, що працює безпосередньо на місцях продажів, і стимулюючої покупця до купівлі будь-якого продукту. Рекламна продукція - найрізноманітніша продукція по своєму втіленню, адже у неї дуже непросте завдання - привернути увагу потенційного клієнта, зацікавити його, донести інформацію про пропонований товар і послуги.

Календарна продукція - сама багатофункціональна поліграфічна продукція у вигляді листових календарів, настінних і настільних перекидних календарів, найпопулярніших календарів для офісу - квартальних, зручних і привабливих календарів-будиночків, і, звичайно ж, кишенькових календарів.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення поліграфічної продукції.

Підкатегорії

Напишіть нам