Листівки

Вибираючи подарунок ми завжди замислюємося о красивій листівці. Листівка стає не тільки ознакою ввічливості, а й демонстрацією іміджу компанії, підвищує в очах партнера репутацію. Ексклюзивна дизайнерська листівка покаже адресату особливу увагу, важливість існуючих ділових відносин.

Друк листівок

На сьогоднішній день все більш актуальним стає друк фірмових листівок. Це дасть можливість зробити виріб за індивідуальним дизайном. Така продукція потрібна не тільки під певне свято. Вона потрібна завжди, так як і сама є гідним подарунком.

Виготовлення листівок може здійснюватися різними видами друку:

Офсетний - дозволяє створювати тираж листівок в кількості від 500 штук. Великим плюсом цього виду друку є можливість використовувати не тільки ексклюзивний дизайнерський папір, але і застосовувати різні види обробки - тиснення, ламінування, висікання.

Цифрова - тут з'єднується якість за доступною ціною. Цей вид друку доцільно використовувати, коли замовляєте друк листівок малим тиражем. Тут можна використовувати різну кольорову гаму - листівка виходить природною і естетичною. Низька вартість такої печатки підходить багатьом замовникам, тому користується особливою популярністю, коли необхідний невеликий тираж продукції.

Сучасні листівки мають багато значень і виконують різноманітні функції. До сьогоднішнього дня вони мають цілком зрозумілу спрямованість - привертати увагу споживача до того чи іншого товару і послуги. Їх головна мета - маркетингова спрямованість. До таких листівок замовник може додавати зразки-пробники своєї продукції.

Компанія "Імідж-М" пропонує друк листівок.

Напишіть нам