Стенди

Рекламний стенд являє собою щит або конструкцію з текстовою і (або) графічноїю інформацією різного змісту. Може бути інтерактивним або статичним. Для виробництва інтерактивних стендів можуть використовуватися рекламні монітори, монітори або телевізори в комплекті з медіа-плеєром, світлодіодні панелі.

Рекламний носій, який ідеально підходить для надання відомостей про послуги, умови роботи та іншої, необхідної споживачеві інформації. Крім цього дає можливість належним чином представити продукти, що просуваються компанією, донести до споживача необхідний маркетинговий посил або рекламне повідомлення.

Виготовлення стендів

Виставковий стенд, крім інформаційного навантаження, може бути пристосований для розміщення зразків продукції (оснащується різними підставками і власниками) і роздавальних поліграфічних матеріалів, які розміщуються в кишенях або лотках.

Класифікація стендів може бути за багатьма ознаками. Наприклад, вуличні або всередині приміщень; підлогові або підвісні; мобільні банерні стенди (спайдери, роллапи, бекволи) або стаціонарні; інформаційні, рекламні, навчальні, торгові, виставкові, демонстраційні, куточки споживача, з охорони праці та техніки безпеки, з пожежної безпеки, шкільні, агітаційні, для фотогрфии, меморіальні та інші.

Компанія "Імідж-М" пропонує виготовлення стендів в стислі терміни на дуже вигідних умовах з гарантією якості!

Приклади робіт

Напишіть нам