Друк на шпалерах

Широкоформатний друк на шпалерах - відмінна можливість створити неповторний унікальний інтер'єр в будинку, квартирі, офісі, магазині або ресторані. Адже шпалери це самий простий, зручний і недорогий вид настінного покриття. Використовуючи ексклюзивні фотошпалери Ви зможете оформити будь-яке приміщення в неповторному стилі, реалізувати будь-яку дизайнерську ідею, забезпечити комфорт і затишок як у побуті, так і на роботі.

Використовувати друк на шпалерах доцільно і в маркетингових цілях. Грамотно підібравши композицію, Ви зможете впливати на відвідувачів Вашого магазину, стимулювати їх до здійснення покупок, створити сприятливе враження про свою торговій точці.

Широкоформатний друк на шпалерах

Компанія «Імідж-М» виробляє друк на шпалерах методом інтер'єрного широкоформатного друку. Ексклюзивні фотошпалери, вироблені нашою фірмою мають ряд переваг перед звичайними, що випускаються промисловим способом.

  • Широкоформатний друк на шпалерах дозволяє нанести малюнок будь-якого типу, будь то індивідуальний орнамент, орнамент з вкрапленням логотипу Вашої компанії або інше, зображення що Вам сподобалось.
  • Для друку використовується великий вибір фактур: «штукатурка», «льон», «пісок», «полотно», «кисть», «іній», «класик» та інші. Ви зможете вибрати такий тип, який більшою мірою сприятиме реалізації дизайнерської ідеї. 
  • Звернувшись до нас, Ви зможете купити фотошпалери високої якості. Використання при друку екосольвентні чорнила дозволяють отримати продукт, стійкий до фізичних дій, що не має стороннього запаху і відповідний сучасним стандартам екологічної безпеки. Наші фотошпалери мають відмінну вологостійкість, що дає можливість проводити вологе прибирання.
  • Наше підприємство здійснює повний цикл при виробництві фотошпалер - розробка дизайну до отримання готових виробів. Ми підкажемо Вам ідею і самі ж втілимо її в життя.
  • Цифровий друк на шпалерах з шириною рулону в 130 сантиметрів робить процес їх обклеювання максимально швидким і зручним.
    І нарешті, Ви зможете замовити шпалери з цілком демократичною ціною.
  • Купити широкоформатні фотошпалери Ви зможете зробивши замовлення, звернувшись до наших менеджерів по телефону або використовую форму, наявну на нашому сайті.

Компанія "Імідж-М" пропонує широкоформатний фотодрук на шпалерах

Приклади робіт

Напишіть нам