Пакети

Нанесення зображень на паперові і поліетиленові пакети допоможе Вам значно посилити ефективність проведеної рекламної компанії.

Фірмові пакети з логотипом або слоганом компанії - простий, доступний і ефективний спосіб перетворити кожного покупця в рекламного агента. Рекламні пакети зможуть значно підняти охоплення аудиторії, що призведе до збільшення продажів і збільшення ступеня лояльності до торгової марки.

Компанія «Імідж-М» виробляє друк на пакетах як шовкотрафаретним способом, так і з використанням флексодруку. Ми надаємо повний спектр послуг, який включає в себе:

  1. Підбір пакету. Ми підберемо для Вас пакет такого виду і щільності, який найбільш ефективно забезпечить вирішення завдань, поставлених при проведенні маркетингового заходу: презентації, промоакції або упаковки товару у фірмовій торговій мережі.
  2. Розробка дизайн-макету. Кожен маркетолог знає, наскільки важлива грамотна візуалізація інформації, яку компанія прагне донести до споживача. Наші досвідчені дизайнери розроблять для Вас унікальне зображення, яке допоможе реалізувати поставлені перед рекламною кампанією завдання. 
  3. Друк. В розпорядженні нашого підприємства є обладнання, що дозволяє здійснювати друк на пакетах швидко і якісно.
  4. Доставка продукції. «Імідж-М» забезпечить доставку замовлення за вказаною адресою будь-яким зручним для Вас способом.


Виходячи з побажання замовника, наша компанія виробляє друк на пакетах як малими тиражами - від 100 штук, так і великими - від 5000 штук і вище.

При роботі з малими тиражами (від 100 шт.) Ми використовуємо готові пакети типу «банан» і наносимо зображення методом шовкотрафаретного друку.

Друк на пакетах

Стандартні розміри пакетів:

Ширина,  см

 Висота, см

 Щільність, мкм

20

30

35

30

40

50

40

50

50

60

60

50

60

70

50

В залежності від фірменного стилю, колір пакетів може бути синій, червоний, чорний, жовтий, сріблястий.

При замовленні великих тиражів (від 5000 штук) компанія «Імідж-М» в залежності від поставлених завдань, пропонує як поліетиленові пакети з логотипом типу «банан», так і поліетиленові пакети типу «майка». У таких випадках доцільно застосовувати флексодрук, що значно знижує їх вартість. Розмір пакета і щільність підбирається в залежності від функціональних побажань замовника.

Паперові пакети з логотипом використовуються, в основному, в якості додаткової подарункової упаковки.

Підприємство «Імідж-М» пропонує своїм замовникам паперові пакети двох типів:

  1. При малих тиражах пакети виробляються з дизайнерського паперу з нанесенням одноколірного або двоколірного малюнка методом шовкотрафаретного друку.
  2. При великих тиражах пакети виробляються з крейдованого паперу друком офсетним способом, з можливістю односторонньої ламінації або без неї. Перевагою такого пакета є повнокольоровий друк, відмінна якість і низька ціна.

Пакети з логотипом

Пакети з логотипом - це відмінна можливість підвищити впізнаваність бренду і придбати додаткову лояльність у споживачів. Використовуючи фірмові пакети при презентації своїх товарів і послуг або під час промо-акції, фірмовий пакет підкреслить статус компанії і сконцентрує увагу цільової аудиторії в межах заходу. Пакет з логотипом, який використовується в якості додаткової упаковки при реалізації товарів через фірмову торговельну мережу або мережі ваших партнерів, збільшить задоволеність споживача досконалої покупкою і додасть позитивних емоцій по відношенню до бренду.

Компанія "Імідж-М" пропонує нанесення логотипів, зображень і написів на пакети

Приклади робіт

Напишіть нам