Доставка і Установка

Виготовлення

Сучасні засоби комунікації нівелюють відстані, розширюють ринки, зближують людей і бізнес партнерів. Підприємство «Імідж-М» виконає замовлення на виробництво рекламної продукції для організацій і приватних осіб, розташованих або проживають в будь-якій точці України.

Уже сьогодні вироби компанії широко відомі в різних регіонах країни. Сувенірна та поліграфічна продукція, друкована продукція, вивіски і стели, виготовлені фахівцями нашої фірми вирішують завдання залучення споживача в багатьох містах України.

 

Доставка

Незалежно від того, в якому регіоні України Ви знаходитесь, зверніться до менеджерів фірми «Імідж-М». У найкоротші терміни ми розробимо, затвердимо і виготовимо для Вас рекламний продукт будь-якої складності. Доставку в межах країни ми здійснимо своїм транспортом, транспортом наших партнерів або будь-яким, зручним для Вас перевізником.

 

Монтаж

У разі, якщо замовлена ​​Вами продукція вимагає установки на місці, фахівці нашого підприємства прибудуть в призначене місце в призначений термін і здійснять монтаж виробів у відповідності з усіма прийнятими вимогами і стандартами.

Зробіть замовлення на виготовлення рекламної продукції фахівцям компанії «Імідж-М». Це вигідно, якісно і зручно.

Підприємство "Імідж-М" виконає замовлення на виробництво рекламної продукції для організацій і приватних осіб, розташованих або проживають в будь-якій точці України.

Напишіть нам